PARTNERI WEBU:
Úvod »» ATTACK DP 25 PROFI


        

ATTACK DP 25 PROFI

 

Číslo produktu: 004
naša cena bez DPH : 1 030,83 €
naša cena s DPH (20 %):
1 237,00 €

Prednosti


Moderný design
Široká výkonová škála vyrábaných kotlov 25-95kW
Spaľovanie mäkkého aj tvrdého dreva
Objemná násypka kotla, ktorá zabezpečí dlhšiu výdrž vykurovania na jedno naloženie paliva
Možnosť prikladať veľké kusy dreva
Vysoká účinnosť spaľovania - Nízka spotreba paliva, Nízka produkcia emisií
Minimálne množstvo odpadu
Nenáročná obsluha a jednoduché čistenie
Automatické odstavenie kotla pri vyhorení paliva
Odťahový ventilátor zaisťuje rovnomerné a efektívne spaľovanie a bezprašnú prevádzku
Modulované otáčky ventilátora
Vybavený dochladzovacím okruhom proti prehriatiu vody v kotly
Kvalitná kotlová oceľ o hrúbke 6 mm použitá pri výrobe kotla
Žiarobetónové tvarovky odolné do teploty 1500°C
Kotol spĺňa kritéria najvyššej triedy podľa európskej normy EN303-5


Popis

Splyňovací kotol ATTACK DP Standard a Profi, je určený pre úsporné a ekologicky šetrné vykurovanie rodinných domov, chatiek, malých prevádzok, dielní a podobných objektov. Predpísaným palivom pre kotol ATTACK DP je suché drevo. Pri plnom využití nakladacieho zásobníka možnosť nepretržitého horenia 8 až 12 hodín.

ATTACK DP

Splyňovací kotol ATTACK DP je moderný kotol, ktorý svojou technológiou získa z dreva maximum a pritom svojím ekologickým spaľovaním šetrí životné prostredie.
Drevo je obľúbené palivo, lebo šíri príjemné teplo a rastie prakticky priamo pred dverami.

Hlavné výhody kotlov Attack DP

Rad kotlov Attack DP predstavuje základnú platformu splyňovacích kotlov Attack. Jeho hlavnou výhodou je jednoduchá konštrukcia, pozostávajúca z prikladacej a spaľovacej komory, vysoko odolnej žiarobetónovej trysky a popolníka, rebrového výmenníka a minerálnej izolácie. Teleso kotla je zvarené so špeciálnej kotlovej oceli hrúbky 6mm pre zabezpečenie dlhej životnosti kotla. Medzi ďalšie výhody patrí vysoká spoľahlivosť, nízka spotreba dreva, nenáročná obsluha, bezprašná prevádzka, spaľovanie mäkkého a tvrdého dreva, veľký násypka, minimálne množstvo odpadu, automatické odstavenie kotla pri vyhorení paliva, integrovaný dochladzovací okruh pre bezpečnú prevádzku a predchádzanie havarijným stavom. Kotol spĺňa kritéria najvyššej triedy podľa európskej normy EN303-5.

CHARAKTERISTIKA KOTLOV

· Oceľový teplovodný kotol na splyňovanie kusového dreva
· Hrúbka plechu v častiach so stykom plameňa až 6mm
· Výkonný odťahový ventilátor
· Integrovaný dochladzovací okruh
· Účinnosť kotla 84-86%
· Nízka spotreba paliva
· Šírka 690mm pre jednoduchú inštaláciu v kotolniach s dverami šírky 800mm
· Maximálna dĺžka polien až do 1m
· Priemer pripojenia na komín ?150mm

Popis kotla DP

Rada kotlov Attack DP predstavuje základný kameň v ponuke splyňovacích kotlov na biomasu od spoločnosti Attack. Jednoduchá a rokmi overená konštrukcia týchto kotlov zabezpečuje ich minimálnu priestorovú náročnosť, vysokú spoľahlivosť, nízku spotrebu dreva, nenáročnú obsluhu, dlhú životnosť a v konečnom dôsledku pre nás nemenej dôležitú – spokojnosť zákazníka. Kotol Attack DP takisto šetrí váš čas na prípravu dreva, pretože umožňuje spaľovanie kusového dreva až do dĺžky 1m. Rýchle a nenáročné rozkurovanie umožňuje manuálna rozkurovacia klapka a ventilátor, jednoduché čistenie zase špeciálne tvarovaný popolník a lopatka na vyberanie popola. Kotol umožňuje stáložiarnu prevádzku čím eliminuje nutnosť opakovaného rozkurovania v kotli do uplynutí dlhšej doby. Na ochranu kotla slúži integrovaný dochladzovací okruh, ktorý v prípade prehriatia kotla zaistí jeho bezpečné ochladenie na prevádzkovú teplotu. Kotol je možné zakúpiť vo viacerých verziách. Základnú verziu tvorí ovládanie STANDRAD, ktoré riadi základné parametre kotla ako je kotlová teplota, alebo teplotu, pri ktorej má dôjsť k vypnutiu ventilátora po dohorení paliva. Pokročilejšou verziou je verzia PROFI, ktorá spolupracuje s izbovým termostatom a dokáže modulovať výkon kotla pomocou zmeny otáčok ventilátora.
DOTÁCIA 1 000,- Eur NA KOTOL NA BIOMASU

Na uvedený kotol po schválení žiadosti Slovenskou energetickou a inovačnou agentúrou možnosť získať dotáciu až do 1000,-€ (30 126,- Sk).

Bližšie informácie ohľadom výrobkov a poskytovaných dotácii na:http://www.attack.sk/sk/news/141/DOTACIA__1_000_-_Eur__NA_KOTOL_NA_BIOMASU
Všetky výrobky spoločnosti ATTACK, s.r.o. vyrábané pod značkou ATTACK ® patria k špičke vo svojej triede.

Výrobky spoločnosti ATTACK, s.r.o boli vyvinuté pre západné trhy, sú nadčasové a dokonale technicky zvládnuté. Spokojnosť zákazníkov na týchto trhoch nás presvedčila ponúknuť naše výrobky aj na slovenskom trhu kde sa veľmi úspešne predávajú.

Svojími parametrami, vysokou účinnosťou a nízkym negatívnym dopadom na životné prostredie dosahujú parametre najlepších európskych produktov.
Spoločnosť ATTACK, s.r.o. je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001 pre výrobu kotlov.
Všetky výrobky sú schválené a odskúšané CE a GOST certifikátmi.

Splyňovacie kotly ATTACK sú kvalitné prémiové produkty vyrobené najmodernejšou technológiou na základe najnovšieho výskumu.
Výrobky majú certifikát kvality od renomovanej Mníchovskej skúšobne TUV a spĺňajú podmienky na pridelenie štátnej dotácie.

Spoločnosť ATTACK, s.r.o. získala celú radu ocenení od čestných uznaní až po zlaté medaile na domácich i zahraničných výstavách, ktoré udeľuje viacčlenná komisia z odborných kruhov.


"6 - ROČNÁ ZÁRUKA NA ATTACK DP "
Spoločnosť ATTACK, s.r.o. ručí za chyby tohto výrobku len pokiaľ boli dodržané záručné podmienky, po dobu 36 mesiacov – 3 roky od dátumu uvedenia do prevádzky, najviac však 42 mesiacov od dátumu expedície kotla od výrobcu. Záruka 4 roky platí len na kotlové teleso. V prípade použitia zmiešavacieho zariadenia Regumat ATTACK-OVENTROP sa záruka predlžuje na 5 rokov na teleso. Pri inštalácii kombinácie akumulačnej nádrže ATTACK a zmiešavacieho zariadenia ATTACK-OVENTROP sa záruka na teleso predlžuje na 6 rokov. Samozrejme vždy od expedície.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MWM2ZmQxZT